MENU
Neem contact op +31 (0)40 259 0 359
NL

Stagiaire Online Marketing & Content Creator (Meewerkstage)

Enya van den Biggelaar
P&O Advisor

Enya van den Biggelaar

+31 (0)40 259 0 359
recruitment@eeg.nl
Periode 32-40 uur Ervaring Werk/denkniveau MBO+

Periode: Vanaf januari of februari 2027 (duur: 5-6 maanden)
Locatie: Eindhoven


Solliciteren

Ben jij de Content Creator die onze socials naar een hoger niveau tilt?

Zoek jij een meewerkstage waar je niet alleen “mee mag kijken”, maar écht de leiding krijgt over de content die we maken en posten? Heb jij oog voor beeld, voel jij vlekkeloos aan wat werkt op Instagram en andere socials, en stap je vol zelfvertrouwen met een camera onze showroom in? Heb jij daarnaast affiniteit met ons merk en product?

Dan is dit jouw plek!

Bij Emerald Eternal Green inspireren we de wereld met kunstbloemen en -planten van topkwaliteit. Onze prachtige showroom van 2.000 m² en ons assortiment liggen voor het oprapen als jouw ultieme content-decor.

DIT IS DE FUNCTIE

Samenwerken én de vrijheid pakken

Binnen ons team werk je nauw samen met de Marketing Lead en de Online Marketeer. Zij geven jou de duidelijke richting, doelstellingen, merkuitstraling en handvatten mee. Maar daarna pak jij het over: we zoeken iemand die zelfstandig meedenkt, met ideeën komt en direct overgaat tot actie.

DIT GA JE DOEN

  • Shooten & editen: Je loopt de showroom in of pakt kantoormomenten mee om korte video’s en foto’s te maken.
  • Initiatief & ideeën: Je ziet overal kansen voor content, draagt zelf ideeën aan en zet deze om in pakkende posts. Je analyseert samen met de Online Marketeer wat wel en niet goed werkt.
  • Trends & formats: Je ziet welke video-trends, hooks en audio viraal gaan en vertaalt deze creatief naar de merkstijl van Emerald.
  • Allround online ondersteuning: Je helpt de Online marketeer met het doorvertalen van onze content naar de website, webshop en nieuwsbrieven.

DIT IS WIE JE BENT

  • Je volgt een 3e/4e jaars MBO- of een 2e/3e jaars HBO-opleiding richting Marketing, Content Creatie, Creative Business, Communicatie of Multimedia Design.
  • Je bent een stagiaire die minimaal 4 dagen per week meewerkt (geen afstudeeronderzoek/scriptie).
  • Je bent een maker: Je hebt ervaring met fotograferen, filmen en het editen van video’s (bijv. met Canva, CapCut of Lightroom).
  • Jouw eigenschappen: Proactief, zelfstandig, communicatief en een tikkeltje lef.
  • Je bent vlot, spontaan en voelt je comfortabel voor én achter de camera.
  • Goede beheersing van de Nederlandse taal (Engels is een pré).

WAT BIEDEN WIJ JOU

  • Échte verantwoordelijkheid én vrijheid: Een stage waarin jouw content direct wordt ingezet en waar je alle ruimte krijgt om te groeien.
  • Leer van professionals: Een marketingteam om mee te sparren en jouw ideeën te pitchen.
  • Ruimte om te testen: Vrijheid om te experimenteren met nieuwe formats, concepten en visuals.
  • Inspirerende werkplek: Een eigen werkplek op ons sfeervolle hoofdkantoor in Eindhoven.
  • Een passende stagevergoeding tussen de €250 en €350 per maand, afhankelijk van jouw opleiding (MBO/HBO) en leerjaar.
  • Een reiskostenvergoeding en een dagelijkse verzorgde lunch op kantoor.

DIT IS WIE WIJ ZIJN

Bij Emerald is onze missie om de wereld iedere dag wat kleurrijker en vrolijker te maken. Vandaag de dag is Emerald uitgegroeid tot een specialist in kunstbloemen en -planten, met de grootste collectie groene planten, bladtakken en bomen met unieke en levensechte details. Door onze jarenlange ervaring maken we verschil en zijn we inmiddels uitgegroeid tot één van de belangrijkste spelers op de Europese markt. Onze klanten bevinden zich in verschillende kanalen en zijn voornamelijk tuincentra, woonwinkels, webwinkels, groothandels, interieurbeplanters en gespecialiseerde bloemisten.

Bovendien is het bedrijf inmiddels een echt internationaal familiebedrijf nu Joël en Chloë van de Kerkhof hier ook werkzaam zijn. Het team van Emerald bestaat nu uit meer dan 40 gepassioneerde en toegewijde collega’s. Als familiebedrijf zijn we gepassioneerd over het creëren van een duurzame toekomst en streven we ernaar om onze voetprint in de wereld te verkleinen. Bij Emerald geloven we in een langdurige samenwerking met onze klanten maar ook met onze collega’s. Samen maken we op vele manieren plezier en vieren we succes!

Durf jij het aan?
Stuur een korte videointroductie, een link naar je eigen social kanalen of een creatief portfolio mee waarin we jouw foto/video- en edit-skills kunnen zien! Reageren kan via onderstaand formulier of via recruitment@eeg.nl.
Vragen? Neem gerust contact op met Enya van den Biggelaar – P&O Advisor via  +31 (0)40 259 0 359 of recruitment@eeg.nl.

*Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Solliciteren


    Scroll verder
    Emerald Eternal Green BV - 2026 | Algemene voorwaarden (pdf)

      Contacteer

      Vul het formulier in




      Wij gebruiken cookies. Daarmee analyseren we het gebruik van de website en verbeteren we het gebruiksgemak.

      Details